Про блоґ

"Діаріуш житомирського газетяра" - історико-краєзнавчий блоґ, присвячений як відомим, так і несправедливо забутим сторінкам минувшини нащадків свободолюбних древлян і величної поліської землі.

Метою блоґу є зібрання, упорядкування, підготовка й популяризація інформаційних матеріалів про історичні події, життя видатних і пересічних земляків, пам’ятки архітектури, монументального мистецтва та незабутню природу Житомирської області.

"Діаріуш" орієнтований на краєзнавців, істориків, туристів, та тих, хто полишивши житомирський край, назавжди закарбував у пам’яті Житомирщину своєю батьківщиною – невід’ємною частинкою власного «я».


Автор блоґу

Сичевський Антон Олександрович – асистент кафедри історії України Житомирського державного університету ім. І. Франка. Народився 8 жовтня 1987 р. у Житомирі. У 2005 р. закінчив Житомирську гуманітарну гімназію № 1 з золотою медаллю. У 2010 р. закінчив з відзнакою магістратуру історичного факультету Житомирського державного університету ім. І. Франка. З 2007 по 2010 р. працював кореспондентом у житомирській періодиці. Член Національної спілки журналістів України. У 2010-2011 рр. працював спеціалістом відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Житомирській області. З березня 2011 р. працює асистентом кафедри історії України. З листопада 2011 р. є аспірантом кафедри історії України ЖДУ ім. І. Франка. Автор монографії «Нариси з історії старообрядництва в Україні» (Житомир: Вид-во «Волинь», 2009. – 180 с.). З питань співпраці, вмотивованих дискусій та діалогів звертайтеся на поштову скриньку: syczewski@gmail.com


Фотоблоґ: www.syczewski.com

Lj:
syczewski.livejournal.com

Twitter:
twitter.com/syczewski

Відеоблоґ: youtube.com/user/antonisyczewski

PodFM: syczewski.podfm.ru

Issuu: issuu.com/syczewski

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© Діаріуш житомирського газетяра, 2010-2015. Дизайн: Pocket